KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14733199
nr 1473 3199
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
"Mindre strandpipare". Signerad, blandteknik, 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 55x67 cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
600 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:38:13